• Главная
  • /
  • Новости
  • /
  • Загадковий кліп гурту LILOVIY на пісню “Тільки рай” на вірші Юрія Іздрика

Загадковий кліп гурту LILOVIY на пісню “Тільки рай” на вірші Юрія Іздрика

Інді-гурт LILOVIY презентував анімаційний кліп на головний трек свого другого альбому “Тільки рай”, який вийшов 3 липня. Це EP з 5 пісень, які об’єднує інтимна лірика культового українського прозаїка та поета Юрія Іздрика. Режисером, автором сценарію та художником-постановником кліпу є Андрій Щербак (режисер анімаційної стрічки “Причинна” за мотивами однойменної поетичної балади Тараса Шевченка, що отримала численні нагороди та номінації на українських та міжнародних фестивалях). У своїй роботі він створив загадковий пост апокаліптичний світ. 

Олена Ковернік, вокалістка та засновниця гурту LILOVIY — про пісню та кліп: “ТІЛЬКИ РАЙ — пісня про очікування, кохання. Про те, як закохані, прагнучи одне одного, створюють свій персональний Едем. Прагнення ідеального — це завжди конфлікт, бо нічого ідеального не існує. В цьому й полягає кайф художника. 

Художник Андрій Щербак, автор анімації, відобразив у ній своє бачення. Спустошене місто — це метафора самотності, розчарування, порожнечі. Героїня дивиться на будинки, в яких колись мешкали люди. Так само світить сонце, небо так само голубе. Все створено для того, щоб жити та радіти, але радості немає. Це порожнє місто стає її світом. Неживим, холодним, спустошеним…