![](https://pajournal.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/NK.jpg)
У прямому ефірі ранкового шоу «Сніданок з 1+1» тренер ювілейного сезону «Голосу країни», співачка NK та її підопічна – дівчина, яка своєю щирістю змогла вразити усіх тренерів на проекті – Юлія Коровко розказали, чого чекати глядачам на «нокаутах» недільного ефіру.
Тренер NK відзначила, що випуск стане цікавим та непередбачуваним, адже учасники їхньої з ПТП команди рішуче налаштовані на перемогу: «Цей ефір буде особливим. У нас команда дуже талановита — кожен із учасників вас здивує, і буде ще дещо цікаве – обов’язково дивіться ефір у неділю. Кожен з наших учасників налаштований на перемогу, та в першу чергу, на перемогу над собою, своїми сумнівами і страхами» — розказала NK.
Серед учасників команди ПТП та NK за участь у прямих ефірах змагатиметься 22-річна Юлія Коровко з Харкова. Дівчина, яка у підлітковому віці зіткнулася з булінгом від однолітків через зайву вагу, звикла долати труднощі. Ведучим ранкового шоу вона розказала, що на проект приходила протягом п’яти сезонів, і лише цього року їй вдалося пройти кастинг: «Я впевнена, треба просто поставити перед собою ціль, мати велике бажання, багато працювати, під час виступу викладатися на сто відсотків та звісно ж залишатися собою, бути відвертим і справжнім – і тоді все вийде», – зізналася учасниця ювілейного сезону.
![](https://pajournal.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/Юлія-Коровко.jpg)
Вже у неділю, 5 квітня, Юля виконає на сцені «Голосу країни» пісню Наталії Могилевської – «Відправила меседж» у незвичному аранжуванні. Чи вдасться їй вибороти омріяне місце на стільцях чвертьфіналістів, дізнаємось скоро.
Також ведучі запитали у NK – співачки, яка підкорила Латинську Америку та сяє на білбордах у серці Нью-Йорка, чи вдалося їй адаптуватися в умовах карантину до роботи в онлайн режимі, тренерка ювілейного сезону шоу відповіла, що у подібному форматі працює вже давно: «Я вже звикла так працювати – на два континенти — в Україні, а ще в США, Латинській Америці та Канаді. Ми і кліпи змогли так зняти, я ще встигла зробити «NK карантинник» — концерт в онлайні. Так можна працювати і зараз весь світ адаптується до того аби все робити онлайн. Мені здається, це змінить наше майбутнє», — зізналася співачка.
![](https://pajournal.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/Єрлан-Баібазаров.jpg)
Тож, кому з учасників команди ПТП та NK вдасться пройти до прямих ефірів, дізнаємось вже у неділю. Підопічні зіркових тренерів виконають на сцені відомі хіти, які звучатимуть у незвичному аранжування. Так, Єрлан Баібазаров – хлопець, що відкрив у собі співочий талант, виконуючи пісню у караоке, на «нокаутах» виконає відомий хіт Ed Sheeran – «Shape of you». Руслана Калашнікова – дівчина, що бачить музику кольорами – виконає легендарну пісню Adele – «Hello».А ще серед несподіванок епізоду – нове амплуа учасниці Анастасії Картвелішвілі. Дівчина працює художнім керівником центра культури та дозвілля «Слобожанський» та відзначилася на проекті яскравими виступами та своїм позитивним характером.
![](https://pajournal.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/Настя-Картвелішвілі.jpg)
Цієї неділі Настя вперше виконає ліричну пісню Ірини Білик – «Нас нет»: «На проекті я позиціонувала себе, як артистку, яка може виконувати на сцені динамічні та веселі пісні, але моя основна ціль – показати своїм тренерам і тим людям, які мене підтримують, що я можу змінюватися. Зараз я вийду на сцену, і я спробую показати іншу сторону своєї творчості», — зізналася учасниця перед виходом на сцену.
Нагадаємо, у зв’язку з введенням та продовженням карантину через COVID-19 було внесено зміни до графіку трансляції шоу «Голос країни». Етап «нокаути» вокального шоу вирішили подовжити – телеглядачі побачать чотири програми замість двох, які були відзняті заздалегідь. Також стало відомо, що прямі ефіри вокального шоу відбудуться без глядачів у залі.
![](https://pajournal.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/Голос-країни-10.jpg)
Дивіться вокальне шоу “Голос країни-10” щонеділі о 21:00 на каналі “1+1” .
Дивитися «Голос країни» на телеканалі «1+1» можна online, зареєструвавшись на сайті https://1plus1.video/ чи у мобільному додатку 1plus1.video.
Цієї неділі на головній вокальній сцені країни за участь у прямих ефірах змагатимуться учасники з команди ПТП та NK