ТОП-5 фактів про Австралію від Антона Птушкіна

Австралія – ​​єдина в світі держава-материк. Завдяки тому, що країна з усіх боків омивається водами Тихого і Індійського океанів, тут налічується більше 10 тисяч пляжів нереальної краси. У великому випуску з Австралії Антон Птушкін побуває в двох найвідоміших туристичних містах – Мельбурні та Сіднеї, проїдеться по вражаючій пейзажам Великій океанській дорозі і покаже маловідомі локації, до яких не завжди доїжджають мандрівники.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - Автралія_1.jpg

Найкомфортніше місто для життя

Своє знайомство з країною Антон почне з Мельбурна. Це динамічне місто було визнане найкомфортнішим для життя сім разів поспіль. У Мельбурні український тревел-документаліст прогуляється по жвавими вулицями з історичними будівлями, покаже рожеве озеро і прогулянки маленьких пінгвінів, а також спробує розібратися, чому ж саме це місто заслужило звання найкомфортнішого.

Квартал AC/DC

Не всі знають, що світова рок-легенда – група AC/DC родом з Австралії. У Мельбурні Антон Птушкін потрапить у провулок, який назвали на честь відомих музикантів. Стіни цієї невеликої, але дуже яскравої вулиці розмальовані портретами учасників групи і цитатами хітових пісень. Відкривав провулок особисто мер Мельбурна.

Вікторіанська спадщина

Австралією досі формально править королева Єлизавета II. Британці зробили величезний вплив на культуру і життя країни. Це можна помітити у англійській мові, лівосторонньому руху і безлічі історичних будівель вікторіанської епохи, які сьогодні вдало поєднуються в ансамблі з сучасними будівлями.

Австралійський футбол

Австралійці придумали свій національний вид спорту — футі. Це суміш регбі та соккера, де гравці за матч пробігають по 20 км. А суддя ніколи не зупиняє гру, навіть в разі отримання гравцем травми. Австралійський футбол — третій за кількістю глядачів на трибунах вид спорту в світі.

Світова столиця серфінгу

Під час своїх австралійських пригод мандрівник потрапить в світову столицю серфінгу — Торквей. У це місто з’їжджаються серфери з усіх куточків планети, щоб ловити найбільші океанські хвилі і насолоджуватися теплим сонцем. Разом з ними Антон Птушкін погуляє по легендарному австралійському пляжу Bells Beach, а також зніме з дрона дивовижне місце, що приваблює туристів своїми фантастичними пейзажами — скелі «Дванадцять апостолів».


Більше найнесподіваніших і вражаючих відкриттів про Австралію дивіться у «Великих випусках в Антоном Птушкіним» на каналі «1+1»