• Главная
  • /
  • Новости
  • /
  • На Співочому полі відкриється новорічний фестиваль гігантських китайських ліхтарів

На Співочому полі відкриється новорічний фестиваль гігантських китайських ліхтарів

24 січня о 17:00 киян та гостей міста запрошують відсвяткувати  Китайський Новий рік на Співочому полі. Захід відбудеться в рамках  новорічного фестивалю гігантських китайських ліхтарів «Легенди  Піднебесної». Про це повідомили організатори –  компанія Grand Event.

На гостей чекатиме грандіозне світлове шоу та фаєр-батли між командами з різних куточків країни. Родзинкою святкування буде вогняний оргáн –  єдиний в Україні та унікальний у світі. 

Також на відвідувачів чекає 30 гігантський інсталяцій, які створять чарівну атмосферу свята: легендарна теракотова армія та велика китайська  стіна, сичуаньська опера, підводний світ, персонажі стародавніх  китайських казок, зоопарк, фламінго, панди, гігантські квіти, алея  закоханих та інші неймовірні інсталяції. 

У програмі заходу: захопливе шоу китайських артистів циркового жанру, розважальні зони для дорослих та дітей, фуд-зона з китайським рестораном  та чайна церемонія, святковий ярмарок сувенірів, тематичні  майстер-класи. За словами організаторів, кожний відвідувач фестивалю зможе доторкнутися до традицій та культури Китаю, а також знайти розваги на свій смак. 

Фестиваль, присвячений святкуванню Китайського Нового року, триватиме до 23 лютого.