З музикою в серці: Українка Maria Voss здійснила свою дитячу мрію

Українська співачка Maria Voss презентує свій дебютний сингл «Квітами». Про цю творчу професію співачка мріяла з самого дитинства, спостерігаючи за артистами з екрана телевізору. Maria Voss завжди прагнула до сольної кар’єри співачки, але наші популярні в суспільстві стереотипи про те, що музика несерйозне заняття, породжували невпевненість і багато сумнівів при виборі свого професійного шляху. Саме наші стереотипи змусили співачку опановувати в університеті професію HR-менеджера. Розуміючи, що навряд чи професія HR-менеджера сенс всього життя, Maria Voss паралельно займалася вокалом з педагогами, розвивалася та готувала себе до сольної кар’єри.


Пісня «Квітами» — про таємничі почуття, справжні емоції, які надихають. Вона про сокровенні відносини, без демонстрації любові на показ і розголошення особистих таємниць, про які повинні знати тільки закохані.

“Створювати та випускати свою першу пісню, дуже хвилюючий момент. І оскільки, це моя дебютна пісня, можна сказати, що я ознайомлююсь з професійним процесом. Не все виходило так, як хотілося. Щось змінювалося, щось доопрацьовувалось до бажаного результату”, — розповідає Maria Voss.

Maria Voss в пошуку свого музичного стилю — перші спроби, експерименти та новий виклик самій собі. Пісня «Квітами» створювалася в Дніпрі талановитими автором та композитором. Фінальна версія композиції була створена в тандемі з одним із київських саунд-продюсерів. Зарядивши композицію, емоційною енергією всієї команди.

“Особисто мене захоплюють молоді виконавці, які не бояться експериментувати та створювати щось унікальне, проявляти себе і нести в маси свою творчість. Чому б не бути однією з них”, — доповнює Maria Voss.

Разом з дебютним синглом, співачка презентувала лірик-відео з ніжним образом. В образі було використано велику кількість квітів, що дуже сильно гармоніювало з тематикою композиції.