• Главная
  • /
  • Без категории
  • /
  • «Світське життя» на «1+1» відсвяткувало 15-річчя грандіозним музичним шоу просто неба

«Світське життя» на «1+1» відсвяткувало 15-річчя грандіозним музичним шоу просто неба

Найпопулярніші українські зірки та телеведучі завітали на свято, аби привітали програму «Світське життя» з Днем народження. Цього року програмі «Світське життя» виповнюється 15 років. Визначну дату команда проекту традиційно відзначила грандіозним музичним концертом просто неба, цього разу — на лісовій галявині ботанічного саду ім.Гришка. Червона доріжка, зіркові гості, квіти, найвідоміші хіти зі сцени, а ще спогади про перші інтерв’ю та найщиріші побажання від гостей  – на свято завітали зірки українського шоу-бізнесу, які неодноразово ставали героями програми.

Святковий концерт розпочався з вітального слова незмінної ведучої програми «Світське життя» Катерини Осадчої, яка подякувала усім телеглядачам за довіру: «Що б не відбувалося в Україні та світі, одне залишається незмінним – щосуботи наші телеглядачі бачать чергову порцію сенсацій у «Світському житті». За 15 років на наших очах кілька разів змінювалася влада, з’являлися нові світські герої, кумирами мільйонів ставали новачки у шоу-бізнесі, ми зустрічали зірок з пологових будинків та одружували їх. Тільки у «Світському житті» ексклюзивно ми вислуховували сповіді заможних та знаменитих, і були свідками карколомних подій у їхньому приватному житті. Наш проект надзвичайно вдячний телеглядачам, які упродовж п’ятнадцяти років були і залишаються з нами», — зазначила телеведуча. 

Привітати проект прийшли зірки українського шоу бізнесу, серед яких були Вєрка Сердючка, Тіна Кароль, MONATIK, Наталія Могилевська, Олег Винник, Ірина Білик, Оля Полякова, NK, Mozgi, “Время и стекло” та багато інших. Зірки феєрично з’являлися на сцені та виконували свої культові хіти – пісні, які зробили їх суперзірками, а також вітали ведучу зі святом, жартували та разом Катериною Осадчою пригадували найяскравіші моменти їхніх стосунків. Дехто з артистів у якості сюрпризу презентував на сцені свої нові пісні.