Віталій Козловский влаштував весілля Прем'єра нового кліпу "Доктор"

Віталій Козловський влаштував весілля

Попередніми релізами Віталій Козловський затвердив себе як артиста, який торкається найпотаємніших куточків жіночої душі. Тепер співак у прямому сенсі слова “лікує” музикою. Назва нового синглу – “ДОКТОР”. Режисером відео став Тарас Голубков, з яким Віталій вже працював над кліпом “Мала, танцюй” і якому довірив черговий експеримент по зміні образу. У новому відео співак постає блондином. Пісню написав Сергій Тумановський.

Віталій Козловский : “Ми звикли, що автори пісень завжди залишаються за кадром. Але цього разу зламали стереотипи, і автор “Доктора” з’являється у відеокліпі серед акторів масових сцен. Символічно, що за декілька днів до зйомок він розписався зі своєю коханою, але без голосного святкування. Тому свято у молодят відбувалося вже на знімальному майданчику, адже в центрі сюжету – весілля”.

У кліпі дійсно розгорнулася сцена найромантичнішої події: з церемоніймейстером, гостями, шампанським і молодими. Але не все так просто і безхмарно, адже новим відео Віталій піднімає гостру соціальну тему – аб’юза, стосунків, які виглядають зі сторони як ідеальна картинка, але коли маски спадають – ілюзія кохання руйнується.

 Режисер Тарас Голубков : “Дуже довго проходив кастинг на роль нареченого, адже потрібний був типаж, здатний ураз перетворитися з ангела на демона. І такого актора ми знайшли. Саме йому дісталася роль негативного героя”.

Роль нареченої зіграла актриса Катерина Пономарьова: за сюжетом вона пережила в кадрі увесь спектр емоцій і пристрастей.

Так, зйомки фінальної сцени відео відбувалися на дорозі і були настільки емоційно напруженими, що випадкові свідки зйомок зупинялися і пропонували свою допомогу. На щастя, бурхлива сцена була постановкою. Але історія, що лежить в її основі, життєва, і, вочевидь,  знайома багатьом. Віталій розповідає її в кліпі і в рядках, які написав сам:

Когда в душе смятение и боль,

Когда ты так слаба и одинока,

Когда надежды все разбиты в кровь,

Пусть зазвучит Музыка Доктор.

На контрасті з гостросоціальною темою, яку піднімає Віталій Козловский, ролі в кліпі зіграли яскраві і успішні дівчата: Маліка Беатріче, Вікторія Тарабарова і Юлія Пронь. Весільну церемонію відкрила юна танцівниця Даніела Колєснікова.

Нагадаємо, що вже 5 і 6 липня Віталій виступить на фестивалі “Atlas Weekend” в Києві.