Співачка Мята освоює ще одну професію – блогерство

Співачка Мята пропонує на час продовження карантину до 22 травня – зайнятися  блогерством або ж навести лад у своїх соцмережах. Мята ексклюзивно зізналася, що почала розвивати свій бренд співачки у Instagram! І це справа, яка захопила її і надихає!

  На instagram з‘явився час у співачки під час карантину. Саме цей період повпливав на Мяту з користю. Артистка розповіла, що сама пише всі тексти до постів, розробляє план та стратегію розвитку сторінки в instagram, обробляє фото та відписує на коментарі.

«Найцікавіші  для моєї аудиторії  – це теми правильного, збалансованого харчування, а також корисної їжі для всієї сім‘ї. Зараз в мене стільки коментарів, що я не встигаю відписувати. Також за час карантину я вивчаю сферу смм. І за останній час під час правильно ведення соцмереж у мене збільшилася кількість підписників. Я вважаю, що кожен артист, це публічна людина і він має вести свої соцмережі, не лише від презентації до презентації пісні. Якщо робити все правильно – все обов‘язково получиться!)».
Зараз Мята запускає свій перший Giveaway. Вивчає все детально. Радиться з блогерами, проходить онлайн курси:

«Насправді зараз є дуже багато онлайн курсів. І з кожного можна взяти щось для себе. А головне є час все це вивчити, щоб потім після карантину реалізовувати ці знання. Я обрала для себе близькі теми і розповідаю про них – це музика і харчування. Я з радістю ділитимусь знаннями!»

  «Я закликаю всіх, зараз саме час зробити свої соцмережі цікавими і поділитися своїми думками, емоціями і знаннями! Я вважаю час це цінність і його потрібно використовувати з користю» – розповідає Мята