• Главная
  • /
  • Новости
  • /
  • ПРЕМ’ЄРА! Анастасія Кожевнікова пережила депресію і випустила кліп “Мотылек”

ПРЕМ’ЄРА! Анастасія Кожевнікова пережила депресію і випустила кліп “Мотылек”

Відбулося те, чого так довго чекали прихильники співачки Анастасії Кожевнікової – артистка, відома своїми чуттєвими ліричними піснями, представила танцювальний сингл під назвою “Мотылек”. Разом з піснею відбувся і реліз атмосферного кліпу, який був знятий у мальовничих місцях України. Не обійшлося і без відвертого зізнання.

Пустельне узбережжя і водна гладь Чорного моря, дикий острів “на краю світу” Тендрівська коса, Херсонські гори або український Гранд-каньйон, обривисті скелі – всю цю красу можна побачити у новій відеороботі Анастасії Кожевнікової “Мотылек”. Пейзажі у відео не поступаються паттернам Ісландії, хоча всі кадри були зняті в Україні. У широті цього величезного “світу”, в серці природних просторів танцює чуттєва дівчина-метелик – сама співачка.

Алегоричний образ в кліпі був обраний дівчиною неспроста – нову сольну роботу Анастасія Кожевнікова присвятила всім, кого турбують невиправдані очікування і докори сумління. Ще зовсім недавно, до початку сольної кар’єри артистка сама пережила подібне.

Я поринала в депресивні стани, в якісь моменти здавалося, що нічого не можна змінити, мене з’їдало почуття провини і занижена самооцінка, – відверто розповіла співачка. – В якийсь момент я зрозуміла, що так далі не можна і треба себе рятувати. Потрібно дбайливо зберігати своє нутро – «мотылек», в самому таємному, затишному місці, щоб ніхто ззовні не зміг зачепити.

Співачка зізналася, що депресії наздогнали її вже після першого року участі в гурті “ВИА Гра”, і знадобилося багато часу, щоб з ними впоратися: “Бути вірною собі – головна протиотрута всіх бід. Навіть крах мрії і нереалізованість не можуть цьому перешкодити. Не варто заганяти себе у кут, сміливо «танцюй» адже будь-яку проблему можна вирішити. Я зрозуміла це, і дарую цю пісню всім вразливим серцям – кожному на цій планеті. Танцюйте, любіть, розправляйте крила, летіть на світло!”

Цікаво, що пісня “Мотылек” стала музичним розвитком попереднього синглу співачки під назвою “Кокон”, а смислова лінія перейшла з однієї композиції в іншу. Музику і слова нового треку написав Олександр Хорошковатий, автор супер-хітів “Звезды в лужах” і “В радости и разлуке”.

Пісня Анастасії Кожевнікової “Мотылек” вже доступна для скачування на усіх музичних платформах, mood-відео можна подивитися прямо зараз в ефірі музичних телеканалів і на YouTube-каналі співачки.