Настя Каменських презентувала чуттєву композицію «Vibe»

Прем’єра: NK | Настя Каменських презентувала чуттєву композицію «Vibe»

Сьогодні, 27 листопада, українська поп-діва NK, яка своєю творчістю завоювала серце світового слухача, презентувала ліричну композицію «Vibe». Нова пісня знайомить слухача з глибокими і сильними почуттями артистки NK. Її вібрації втілилися в музичну композицію, яка з перших нот охоплює все тіло й кидає у вир яскравих та пристрасних емоцій. Такий особливий «Vibe» народжується в момент злиття двох душ, оповитих надзвичайною енергією взаємної прихильності. Ці емоції відкривають нові грані співачки й показують її душу. Музику та слова Настя писала разом із своїм чоловіком Олексієм. Їх симбіоз створив той творчий порив, під час якого була створена пісня «Vibe».

«Людина володіє неймовірним даром – вібраціями, які ми маємо. І кожен з нас може дарувати одне одному енергетичні посили, немов меседжі. Пісня називається «Vibe», тому що вона передає всі ті емоції, які я відчуваю. У ній є всі глибинні відчуття, жіночі переживання. Це історія неймовірного кохання. У кожній миті, в кожній ноті присутні сильні вібрації пристрасті. Хочу, щоб слухач поринув у них і відчув цю силу на повну», – додала NK.

Відеоробота на пісню «Vibe» доступна до перегляду на офіційному каналі артистки. Відео передає всю суть і настрій пісні, даючи можливість шанувальникам відчути енергію пристрасті, якою NK ділиться зі своїми прихильниками. Трек також доступний до прослуховування на всіх діджітальних майданчиках.