Atlas Weekend 2020 все ж таки буде: #небудеалебуде

Сподіваємося, ви продовжуєте свідомо ставитися до всіх норм безпеки та бережете себе та близьких від вірусів та інших неприємнощів. А ми, тим часом, розповімо вам про гарячі та захопливі новини! Хоч й перенесли Atlas Weekend на 2021 рік, проте організатори не можуть залишити вас без яскравих фестивальних емоцій, адже в першу чергу фестиваль – це не локація, а атмосфера!

Зустрічайте з 7 по 12 липня фестиваль, який #небудеалебуде — Atlas Weekend Days 2020! Atlas готує виступи зірок, спец проєкти, активації в соцмережах і офлайн, а також подарунки для найактивніших фестивальників

9 липня на радіохвилях DJ FM для тебе лунатимуть лайви діджеїв-резидентів Atlas Weekend, а також відбудеться інтерв’ю із засновником фестивалю Дмитром Сидоренко.

Вже зараз ви можете взяти участь у розіграші нереальних гіфт-паків від Atlas Weekend, в яких знайдете все потрібне для найяскравішої вечірки свого літа! Для цього заходьте на сторінки Atlas Weekend у Facebook (умови) та Instagram (умови), читай умови конкурсу (спойлер: там все елементарно) і ставайте одним з 60 щасливців! 

Також 10 гіфт-паків розігрують серед тих, хто ділиться з організаторами своїми фестивальними спогадами (умови). І слідкує за новинами — попереду ще більше крутих подарунків! 

Ви готові запалити цей липень — нехай і в сурових умовах нової реальності?!)