• Главная
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • Зірковий день знань: українські селебрітіз підготували дітей до школи

Зірковий день знань: українські селебрітіз підготували дітей до школи

Цього року 1 вересня для всіх учнів пройде у незвичайному форматі – без обов’язкових лінійок та зібрань. Але це не означає, що свята не буде. Навпаки: після тривалого сидіння вдома на дистанційному навчанні 1 вересня – дійсно святковий день, особливо для батьків.

Українські зірки також із задоволенням відправляють дітей до школи та охоче діляться досвідом щодо зборів. Дехто акцентував на тому, як зробити це швидко та без зайвих клопотів, а дехто не втримався та розповів про власні шкільні роки. 

View this post on Instagram

Слова зайві 🙂 @alyoshasinger

A post shared by Taras Topolia (@tarastopolia) on

View this post on Instagram

Как учатся дети-спортсмены Воспоминания о школьных годах у меня не сильно яркие. Но ярко помню своё первое сентября. Мы выбирали форму, покупали мне портфель. Родители очень переживали, особенно папа. Но для меня это не считалось каким-то очень особенным событием. Вот спорт, да — это для меня было всё. Со школы у меня не очень приятные воспоминания, потому что я часто пропускала контрольные из-за участия в соревнованиях. Потом приезжаешь, а в тебя все дети тыкают пальцем. Для них я была прогульщицей. Детям же не объяснишь, что ты там не просто танцуешь и прохлаждаешься, а действительно ездишь на соревнования и прославляешь свою страну. И часто я в свой адрес слышала неприятные вещи. Плюс от контрольных меня никто не освобождал. Их нужно было писать позже. Или бывали случаи, что ты приезжаешь, и именно в этот день контрольная. А ты пропустил тему и вообще понятия не имеешь, о чём идёт речь. Это было безумно сложно. Я, конечно, писала вместе со всеми, а потом старалась пересдать. Сидела по ночам и учила всё. Нужно отдать должное моему папе, который со мной постоянно занимался. И учителям, которые оставались на продлёнке, и мы навёрстывали упущенное. В общем, поблажек не было. Приходилось всё совмещать. И нагрузка конечно для ребёнка была нечеловеческая. Но, будь у меня возможность что-то изменить, я бы от спорта ни за что не отказалась. Но сейчас я уже готовлюсь к открытию своей академии, и уже жду, когда смогу обучить как можно больше детей. Это огромный труд, но если не мы, то кто позаботиться о будущем наших молодежи? А вы помните свой первый звонок? Есть та, кто была той самой маленькой девочкой, которую нес старшеклассник?😂 #аннаризатдинова #первоесентября #первыйзвонок #школа

A post shared by Anna Rizatdinova (@anna_rizatdinova) on

View this post on Instagram

1 вересня. Початок навчального року. Радісні дітлахи поспішають до однокласників, а я, дивлячись на них, згадую, як альма-матер перетворилась для мене в пекло Данте. Школа була найстрашнішим етапом мого життя. Мені досі сниться, що я сиджу за першою партою і мене мають викликати до дошки. Прокидаюсь в холодному поту. І це все після того, як ми збирали величезні концертні зали, виступали перед багатотисячною аудиторією на фестивалях, чи перед мільйонами в прямому ефірі Євробачення. Але момент, коли тебе викликають до дошки на геометрії — незрівнянно страшний. Я навчалась у школі, в якій проводили по 7-8 уроків шість днів на тиждень. Після занять я йшла додому і робила завдання ледь не до півночі. Я була дуже сумлінною, боялася раптом чогось не знати. Жодного разу не було такого, щоб я не виконала домашнє завдання, жодного! Мені вже й самі батьки говорили, що досить вчитись, виганяли погуляти, а я сиділа і говорила, що ще не все зробила. Сказати, що до 11-го класу я дуже видихлась, — це применшення. З іншого боку, в школі я отримала наймовірну кількість знань. До прикладу, я чудово знаю українську, за що вдячна своїй вчительці укр. мови та літератури, яку я дуже любила. Я круто вивчила англійську і вже в 15 років могла з легкістю синхронно перекладати. Власне, більшість моїх знань та навичок — зі школи. Але в той же час, я б ніколи не хотіла, щоб моя дитина пережила подібний стрес. Не хочу, щоб кожний виклдач став свого роду диктатором, який вимагав би досконалі знання предмету, чи щоб навчальний заклад примушував ходити до школи у формі, а не приведи Господь прийдеш без неї, то не встигнеш прийти до тями, як будеш на півшляху додому, щоб перевдягнутись. Але Женя, наприклад, ділився зовсім протилежними спогадами: крутими, легкими, веселими моментами та історіями. Його шкільне життя пройшло абсолютно безтурботно, він кайфував. Яка ваша думка про про сучасну українську школу та систему освіти? Що думаєте про домашнє навчання? Як ви запам’ятали роки за партою?

A post shared by ONUKA (@onukaofficial) on

View this post on Instagram

Цей день настав🎊 Кожного 1-го Вересня ранесенько ми бігли з батьками на базар, де купували квіти вчителям (звичайно ціни були підвищені,бо свято…) ; потім бігли на «лінійку» (2 фото в каруселі яскраво відображає ситуацію тоді і зараз), де в купі з іншими однокласниками раді були бачити одне-одного. А ті віршики і пісеньки,чесно,ніхто і не слухав. Думали,щоб швидше все закінчилось. Ніхто 1 Вересня потужно і не вчився і завдань ще не задавали. Їли цукерки ,зазвичай ,і розповідали історії,що трапились з кожним з нас за літо. 01.09.2020 Я живу поруч біля школи, і з 8-ї ранку майже до 11:00 лунають: пісні,вірші та промови… і я думаю,і я сподіваюсь(!!!),що коли мій син піде до школи «лінійки» будуть значно коротшими: -Гімн і вперед до класів. і це не тільки тому що коронавірус(він і тут їх не спинив від цих виступів під палючим сонцем в одній великій купі), а просто, що це вже давно нікому не треба. Ні батькам ні дітям ,ні вчителям…може директору школи тільки)) А школярам та студентам цього року випала цікава доля. Сподіваюсь ,що після лінійок не стрибне показник захворілих на COVID-19 , і ви зможете провчитись цей рік вдома ,чи в школі з максимальним зацікавленнням, та відкриттям для себе все нового і нового. P.s Все що я думаю про “лінійки” дивіться в мене в сторіс.) P.s P.s як ви бачите мода циклічна,просто не викидайте старі речі і взуття. Бо @balenciaga , @celine , @acnestudios і т.д -це просто речі з вашого гардероба, з позначкою 20+ років назад.

A post shared by Альона Мусієнко/AlonaMusiienko (@alonamusiienko) on